| Lumynyzza a întrebat:

Ce anime este? funda pentru cel mai rapid raspuns
https://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nardack - Butterfly Dream

8 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Nardack - Butterfly Dream

| irbis a răspuns:

Doar pentru ca arata ca dintr-un anime nu inseamna ca chiar e dintr-un anime. Imaginea asta nu este din nici un anime, ci e facuta de cineva care stie sa deseneze in stilul asta, atat (sunt destui care fac imagini de genul asta). Nu are nici o legatura cu vreun anime.

| AngelHugz a răspuns:

Butterfly Dream

| KeepCalmAndLove a răspuns:

Este creat de Nardack

Se cheamă

Butterfly Dream

Succes! kiss

| LeWildJoker a răspuns:

Nu e un anime...e o ilustratie creata de Nardack

| silviu18 a răspuns:

Nardack - Butterfly Dream

| Adrian_Iulian_1997 a răspuns:

Nardack. E genial :X

| DucuHaiducu a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. habar n-am.