| puppetmaster a întrebat:

Ce animeuri misto si cu grafica buna imi recomandati? gen kuroshitsuji sau pandora hearts. cele mai tari primesc funda

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Attack on Titan
Black Rock Shoter
5 Centimeters Per Second

Toate 3 sunt foarte bune si au o grafica foarte clara! happy

| positivity a răspuns:

Ai vizionat „Death Note"? Îți mai recomand și „Tokyo Ghoul" sau „Psycho Pass". Acțiunea este destul de interesantă, iar grafica este chiar drăguță.

| puppetmaster explică (pentru positivity):

Mersi,chiar daca nu prea le am cu genul asta de animeuri o sa incerc sa ma uyit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

•Uta No prince sama
• Hiiro No kakera
• Kuroko No basket
• Amnesia
• Shiki
•Kamisama hajimemashita
• Shiki
Sper sa-ti placa!winking

| puppetmaster explică (pentru anonim_4396):

Le-am vazut pe toate dar mersi pricum

| BlackRaven45 a răspuns:

-Blue Exorcist
-Gugure! Kokkuri-san
-Kaichou wa Maid-sama
-Tokyo Ghoul
-Gingitsune
-No game no life
-Sword Art Online
-Otome youkai Zakuro
-Inu x Boku SS
-Soredemo sekai wa Utsukushii
-Lovely Complex
-Diabolik lovers
-Kamigami no Asobi
-Brothers conflict
-Avatar: The Last Airbender
-Avatar: The Legend of Korra
-11eyes
-La storia della Arcana Famiglia
-Love stage

Mdah.Le-am amestecat cu romance-urile. Gomene. Sper că este pe acolo vreun anime pe care nu l-a văzut. xD

| puppetmaster explică (pentru BlackRaven45):

Nu conteaza, eu ma uit la cam toate genurile, si unele le-am vazut, unele nu. Faza e ca incurand termin episoadele care au aparut din kuroshitsuji 3 si ma gandeam sa ma uit la RWBY, dar acum nu stiu sigur