| Tamiki a întrebat:

Ce carti cu vampiri stiti? Sa aiba un subiect interesant, va rog. Imi puteti spune, in cateva randuri, despre ce e vorba?
Multumesc anticipat si funda.

P.S.:

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

True Bood este si film.

| mihaelaalol a răspuns:

The Vampire Diaries-este despre o fata care se indragosteste de 2 vampiri si.......restul o sa afli pe parcurs(este si serial)

| AoiTori a răspuns:

Seria "Casa Noptii" (7 carti) este despre o fata care afla ca este mostenitoare a unei gene de vampiri. Sunt multe controverse in aceste carti legate de familie, iubitul sau, si scoala unde va invata cum sa devina un vampir adevarat. Mie una mi-a placut! Succes! ^_^ Enjoy~

| Sekhmet a răspuns:

"Blood Brothers" de Brian Lumley.