| FursecCioco a întrebat:

Ce chestii amuzante ati facut in vara asta?
fundita pentru cel mai caraghios raspuns!
( aveti voie sa povestiti si mai multewinking )

Răspuns Câştigător
| DrinkPink a răspuns:

Salut! pai 1.cand am fost la mare a fost cu noi si varul meu mai mic care are 3 ani,si el n-a vazut niciodata mare si mama i-a zis:uite,Dragos, vezi ce mare frumoasa? iar el a raspuns: nu e malea, e o apa male laughing 2. i-am facut o farsa bunicii mele cum ca mi-am julit genbunchii, dar de unde ca eu imi frecasem piciorul cu zmeura laughing sa vezi cum facearolling on the floor apoi mi-a tras o mama de bataie si s-a dus in gradina sa numere cate zmeure am prapaditlaughing 3.eram tot asa: la tara,si jucam eu cu fratimio si varamio un joc in care trebuia sa prinzi sticle cu bere ca sa dezbraci fete,si intre timp ma suna pe mine iubitul iar ei cand vorbeam eu la telefon, au reusit sa dea sutienul jos fetei, si strigau: Tata! Tata! si ma intreba iubitul ce tata ma? cine tipa? iar eu am inceput sa ma balbai ca nu stiam ce sa-i zic si i-am zis in final: aa pai i s-a rupt sutienul lui matusamea si striga astia doilaughing Sper ca te vei amuza! FUNDA?

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Un bou vroia sa se bata cu mine,eram super pregatit, dar nici nu era nevoie sa il bat, ca prostul a venit la mine dar sa impiedicat de o piatra si si-a spart capulrolling on the floor)

| cozonac a răspuns:

Aiho,aiho suntem pititci misto avem gagici cu tate mici de-un metru 45

| cozonac a răspuns:

Aiho,aiho suntem pititci misto avem gagici cu tate mici de un metru 45big grin