| andrada a întrebat:

Buna!
1) Care a fost cea mai mare prostie (amuzanta) care ati facut-o vreodata?
2) Aveti profesori mai "trazniti" care fac lucruri amuzante in ore? daca da povestiti...
Funda

Răspuns Câştigător
| yyyyy a răspuns:

1) m-am indragostit de un baiat pe care il cunosteam de cateva zile dar sa tii ca era un fel de dragoste adevarata. am plans pentru el iar acum cand imi amintesc ma face sa rad ca ascultam muzica trista etc.
2)dalaughing intr-o ora un coleg era mai obraznic si comenta la o profesoara. acea profesoara s-a enervat si baiatul a fugit pe usa iar atunci profa a luat penarul unei colege de'a mele si la aruncat dupa el spunand : in pastele mati! laughing
sau un profesor face ca porcu'prin clasalaughing