| raimbowfly a întrebat:

Ce credeti despre serialul Adventure Time?

19 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Majoritatea desenelor animate din ziua de azi sunt de rahat.Adventure Time nu e unul dintre ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te mai uiti asa-i? raised eyebrows

| neca a răspuns:

Iubesc adventure time in special episodu cu marceline si ice king

| xXdoareuXx a răspuns:

Mie una imi placehee hee stateam cu un coleg si vorbeam la telefon in timpul serialului si ne spuneam chestii de genul : Uite ce face, Ce face acolo si etc laughing

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

E frumos happy, chiar daca unii il cred pentru copii (asa si asa), este un desene, misto.

| товарищ a răspuns:

Este minunat! Fin si Jake sunt dementiali! Toti sunt adorabili! Mai ales Gunter!

| HonneOnna a răspuns:

Il adorbig grinEste amuzant, copilaros si sinistru...Ce poate fi mai bun?laughing

| UnVis a răspuns:

E amuzant

| Asami a răspuns:

Este minunabil salivez cand ma uit la el. Tu nu?

| andagoth_9923 a răspuns:

Imi place mult Adventure Time mai ales episodul si povestea Simon and Marcy happy

| Roxy9809 a răspuns:

Imi place mult

| KawaKiira a răspuns:

Ii foarte fain.

| XCooLGirlX a răspuns:

Foarte fain

| nicole24 a răspuns:

E foarte amuzant.

| livishor13 a răspuns:

Este un serial amuzant si un pic straniu

| livishor13 a răspuns:

Este amuzant si un pic straniu

| lacryi a răspuns:

Adventure Time este super tare

| raldan a răspuns:

Imi placea dar acum nu mai ma uit.