| Sseedd a întrebat:

Pentru a vedea serialul animat Adventure Time, ce sezoane trebuie sa vad ca sa inteleg povestea?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Serialul este bazat pe un viitor post-apocaliptic dar nu are o poveste anume, in schimb unele personajele au. Unele episoade sunt cu aventuri random dar majoritatea episoadelor din fiecare sezon se leaga intre ele. Iti recomand sa te uiti in ordine la sezoane incepand cu sezonul 1winking.

| johnnny123 a răspuns:

Nu ți se pare că este o întrebare lipsită de sens?

De ce te-ai uita doar la anumite sezoane sau în altă ordine decât cea normală? Când citești o carte întrebi "ce capitole trebuie să citesc ca să înțeleg povestea?"

| ChrisAK47 a răspuns:

Toate laughing)) Este un serial bun, merita sa-l vezi pe tot!