| BubbleGumyy a întrebat:

Ce credeti?
http://i.imgur.com/8371I.png
P. S. sunt incepatoare

6 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Salut!
Destul de simpatic.
Cu cat vei face mai multe comicuri cu atat vei progresa din ce in ce mai mult.Iti doresc mult succes!
O zi frumoasa!

| AnaBlackVampire a răspuns:

Nasol...straight face Mai trebuie sa exersezi. Bafta pe viitor!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! pentru varsta ta, cred ca e destul de ok, progreseaza, si pe viitor va arata mult mai bine, nu te descurajawinkingwave

| DrugFree a răspuns:

Cam foarte nasol. Iti dau niste idei.
1. NU se scrie cu o culoare deschisa (galben) pe o culoare deschisa (verde).
2. "urmeaza", "lalalala", "wow". Nu se leaga nimic aici. Din prima faza nimic nu se intelege; nu te supara, dar aici, ca sa impresionezi pe cineva, nu folosi cateva cuvinte care nu au sens. Si, tu faci desenele in paint, nu? Dai acolo unde e un "A" si scrie cu el. Daca vrei sa scrii cu lta culoare sau cu alta marime, dai click de dreapta si dai "Text Toolbar", si setezi cum vrei. Daca nu merge, uita-te pe acolo pe sus pe undeva si trebuie sa scrie.
Nici in celelalte imagini nu se intelege nimic. sa nu ma injurati dar, daca nu reusesti sa faci grafica buna (asta e cam tot ce conteaza pe langa idee si replici) copiaza dupa al site cu comicuri, de la alti useri, dar nu desena la fel, ci doar fa-ti o idee. Cu scenariul si cu replicile, tu trebuie sa gasesti, nu eu sau alti useri. Alte intrebari pe pv.
Bafta!

| Malvina24 a răspuns:

E bine pentru inceput!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa nu le inghesui in rest ideea e buna. Bafta in continuare big grin