| nopenopenopenoope a întrebat:

stiu ca nu a iesit bine dar sunt incepatoare http://i.imgur.com/pd1Qa.jpg

Răspuns Câştigător
| razvanbuza2 a răspuns:

E foarte bun si amuzant bravo esti buna la comicuri

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

A foarte bun. 10*

| MissAvocado a răspuns:

happy foarte tare laughing acesta este un comic adevarat laughinglaughing mi-a placut cum ai folosit si alt ceva nu numai creionul adica ai pus (parul ochii gura) si apropo: cum ai pus parul?

| lexualex11 a răspuns:

E super amuzant

| RockaruL a răspuns:

Este foarte misto... daca mai lucrezi putin la maini si picioare(adica sa se lege de corp) ai putea ajunge un nume mare pe TPU cum ar fibig grinICKen, Cretaker, etc.

| Lace a răspuns:

La grafica ai cam trisat big grin!

| xcandyoyo a răspuns:

Tare.continua sa mai faciwinking

| nopenopenopenoope explică:

salut pe ce program am folosit sa fac acest comic am folosit photoscapehappy

| troller2103 a răspuns:

>:d< bv`! happy ce program ai folosit?

| PinkySilvia a răspuns:

Buna gluma! Felicitaritongue

| Izzy_6579 a răspuns:

E foarte amuzantlaughing bravo

| ioana01_5849 a răspuns:

E destul de bun laughing super si nu pari incepatoarewinking

| AnNy_9449 a răspuns:

laughingComiclaughing`Felicitari!