| NyanUnicorn a întrebat:

Ce faceti? Eu sunt noua pe TPU! Ma primiti si pe mine? Daca nu, va violez!
P. S:Sunt sora lui Pufoshenia cae ea Pisicutza

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Te primim normal, mai bine de buna voie decat violata!

10 răspunsuri:
| alex_9656 a răspuns:

Cu cea mai mare placare. avem nevoie de raspunsuri.

| NyanUnicorn explică:

Care era

| AziNoapte a răspuns:

Normal ca te primimhappy
si eu sunt nou si m-au primitlove struck

| Nymphetamine a răspuns:

Care de fapt e Curcubeu, care e PufuleteCuCaca[la propriu]. rolling eyes

| Nymphetamine a răspuns:

Sa ghicesc rolling eyes si tu ai 10 ani?

Pun pariu ca tot Pufuleata esti oh go on Cont nou? Ti l-ai pocit pe ala vechi sau cum?

| AziNoapte a răspuns:

laughing) toti de pe TPU sunteti comicirolling on the floor)

| SakuraBlooms a răspuns:

Nu va mai agitati ca un pepsi fara capac de fiecare data cand se baga cineva important in seama... dar in cazul meu se poate face exceptie. sunt Monychiu

| Nymphetamine a răspuns:

@Monyk : N-am inteles. laughing Ori nu sti sa te exprimi, ori sunt eu batuta in cap.A doua n'o cred.Deci te-ai exprimat prost.

| bogdan_5596 a răspuns:

eu nu te primesc

| anymary_2200 a răspuns:

Bine facem tu ce afci si eu sunt noua pe aici