| Diana06 a întrebat:

Ce faceti cand sunteti tristi? P. S:sunt fata...Adica dupa ce te desparti de un prietenstraight face

Răspuns Câştigător
| Andrelutssa a răspuns:

Eu cand sunt trista ma duc intru colt si ascult muzica de tristete
sau vb cu o prietena si ii zic tot ce am patit ca sa ma descarchappy

fundita?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Aceleasi lucruri pe care le fac si cand ma simt bine. N-as putea spune ca sunt trista nici daca mi-ar confirma altcineva asta.Pentru ca ma cunosc si stiu ca chestiile astea gen tradari sau despartiri nu ma doboarawinking

| Apy a răspuns:

De obicei ascult cantece

| Love3 a răspuns:

Mananc muuulta inghetata, ciocolata si ma uit la un film ( neaparat comedie) sau sun o prietena sau ma gandesc la toate greselile pe care le-a facut EX-ul meu in relatie si ii caut toate defectele.

Fundasmug?

| marilena04 a răspuns:

Pai incearca sa iti petreci mai mult timp cu prietenele tale cele mai bune si cu parintii. sa faci lucruri distractive impreuna cu ei... citeste ceva interesant si evita telenovelele sau mel mai tristehee hee

| dany3l22 a răspuns:

Prietenul este afectat la fel caci si eu m-am despartit de o prietena foarte buna
de obicei mancam multa inghetata dupa care ma adormeam