| lindana a întrebat:

Ce filme, emisiuni amuzante stiti? ca de exemplu Vacanta Mare!? dau fundita.

10 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Era mai demult ceva cu Rozy si Raba le poti vedea pe trilulilu sau youtube
La Bloc
In Puii Mei
Serviciul roman de comedie
si mai sunt emisuni la care cat d ecat mai razi:

; neata cu razvan si dani
cronica carcotasilor

si niste prostii la care s te uiti din plictiseala
schimb d mame
ochii din umbra
iubire interzisa
copii contra parinti
sa te prezint parintilor
etc tongue

| AlinaaAli a răspuns:

Si mai e plasa de stele!
cateodata ma mai uit pentru ca imi place de Dan Negru:X
si uneori chiar sunt tari plasele lor si te face s razitongue

| HaruhiFujioka a răspuns:

Uita-te la Garcea si Oltenii sau la Trei frati de belea. Tot de la Vacanta Mare rolling on the floor mori de ras

| Yummi a răspuns:

Doza de has, robotzi, ro comedy, ilariantii, weekend studentesc[cauta pe youtube], in puii mei[tv],copii contra parinti[tv,youtube], cronica carcotasilor[tv], ice age[film], Nasa[film]. nu mai stiuhappy

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Stand-up comedy.[youtube]
Club Deko şi chestii de genu'. Găseşti pe renumitul tube.

| Alex1886 a răspuns:

Filme : norbit,singur acasa, gradinita lui taticu, mr.bean,rataciti in san francisco - e mai emotionant,mammuth, ice age, knucklehead
funda?batting eyelashes

| silentgabyy a răspuns:

In puii mei.te uiti o seara razi o saptamana intreaga

| lindana explică:

Mersi foarte mult, sa ma credeti sau nu, dar aproape toate le-am vazut deja.

| CristinaSexy a răspuns:

Pai stiu la bloc, Traznitii, filmul Nasa etc.