| Pandemic a întrebat:

Ce inseamna genurile de manga Webtoons si Gender Bender?

2 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Webtoon e un gen de manhwa, care reprezinta benzile desenate puse pe net direct.
Si gender bender, schimbarea de sex a unui personaj, sunt anime-uri in care anumite personaje feminine se dau drept baieti cu un anumit scop. Spre ex : Mayo chiki, Ouran highschool host club.
Sau altele in care, se transforma total : Kampfer si Gugure Kokkuri - san.

| neca a răspuns:

Webtoons pare a fi ceva de genu creati originale in stil manga anime
gender Bend e atunci cand schimbi sex-ul unui personaj adventure time imi vine in minte cand aud gender Bend