| Cretaker a întrebat:

Ce, Lassie? Au facut o categorie 'Comics'?
Buna fata, Lassie.

aye dis beta be worth it niga.

http://i.imgur.com/rZSrW.png

Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

Da ***, au pus categorie de comics, da e plină de întrebări despre ladypopular şi facebook. laughing
Categoria aia trebuie să se numească cretaker ca să nu mai existe aceste curci.
sau yume, pentru că şi eu merit o categorie. puppy dog eyes

16 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Cool story broolaughing

| Șușșș a răspuns:

Vai frate, cat adevar :O E genial comicu asta rolling on the floor

| Cretaker explică:

Vezi ca o sa primesti stupid cat de curand de la copiii care nu ne suporta, Yume.

| Cretaker explică:

Kakkoii monogatari, aniki

Răspuns utilizator avertizat
| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Ce truuu

| msk a răspuns:

de ce sa-i dea cineva stupid? doar ne e simpatica, si mai are si simtul umorului si face glume foarte bune.

| yumeee a răspuns:

Cretakere, nu ştiu, poate pe tine nu te suportă, da' pe mine mă iubeşte toată lumea cool

| yumeee a răspuns:

M-am prins şi eu, de-aia i-am dat "amuzant" laughing

| yumeee a răspuns:

Ok, îmi retrag cuvintele, se pare că mă urăşte cineva CHIAR ŞI PE MINElaughing
Probabil un stalker care-mi dă stupid la toate răspunsurile laughing

| yumeee a răspuns:

Stalkerule, te iubesc!

| yumeee a răspuns:

Dacă şi acum îmi dă stupid e MEANIE. D:

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Finally! Din pacate,chiar daca aceasta noua categorie a aparut de foarte putin timp, deja sunt postate intrebari care ar trebui sa-si aibe locul in cu totul alte categorii (tehnologie, timp liber). rolling eyes

| zalisa a răspuns:

Omfg
eu am văzut-o abia acum.
si au pus și sport și totul despre TPU.thinking
Omfg ³