| dadasssssssss a întrebat:

Hei T/A... voi cum va distrati?
http://i.imgur.com/skTKB.jpg
Chiar am facut asta in realitate unui vecin si m-am ca*at pe mine de ras cand l-am vazut p-ala cautand peste tot zgarietura :))
Incercati si voi :)
P. S. Comics e o categorie unde orice numai comicuri nu-s si de aia l-am postat aici :D

5 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Tata mi-a făcut asta cu calculatorul.L-a scos din priză.A plecat la lucru şi mi-a lăsat un bilet "Fiule, am încercat să deschid calculatorul să văd cu ce te ocupi tu toată ziua pe el şi cred că l-am stricat pentru că s-a stins pur şi simplu în timp ce umblam pe el şi apoi nu s-a mai aprins"

Cand a venit acasă a început să râdă de mine că nu mi-am dat seama.

| Bogdanux a răspuns:

Sigur nu o voi lua la pateu?

| Bya132 a răspuns:

Acum, eu vreau să fac asta lumii.
Dar când voi avea mașină, nimeni să nu-mi facă asta!
http://www.myfacewhen.com/207/

| AnneBre a răspuns:

Mdalaughing)
Cred că o să încerc şi eu.

| Twilight a răspuns:

laughing foarte amuzant dar e f important daca stie ca tu ai fost sau nu, pentru ca unui baiat i sa mai intamplat asta si la dus la politie, i'a dat o amenda baiatului care era minor logic.