| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de noul sezon din Fairy Tail? Animația și toate cele cât și șcenele NaLu din opening și ending >:

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mirelutza21 a răspuns:

Sincera sa fiu, am vizionat maxim 2-3 episoade din Fairy Tail de cand a aparut, am citit 2-3 capitole manga si ce-i drept m-am uitat la toate opening-urile si am vazut filmul. big grin Cred ca e un anime super bun,iar ceea ce ma atrage cel mai mult la el este grafica si muzica, de aceea vreau sa incep intr-o zi sa ma uit la toate sezoanele >.< Am aflat de Fairy Tail de la o prietena, tot ea mi-a spus si de cuplul asta NaLu, asa ca am inceput sa devin si eu interesata intr-o oarecare masura chiar daca nu ma uitam la episoade.laughingReferitor la intrebarea tawinking, m-am uitat la opening si la ending si pot sa spun ca sunt geniale amandoua, mai ales opening-ul!< Cred ca o sa incep sa ma uit la Fairy Tail(e prea tare! >.

| mirelutza21 a răspuns (pentru mirelutza21):

Imi place foarte mult scena dintre Natsu si Lucy de la inceput si de la sfarsit, cat si scena cu Gray(asa il cheama oare?laughing ) si Juvia! >.<