| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Ce parere aveti? http://i.imgur.com/gm3QF.png, mai trebuie sa mai lucrez la el, si vreau sa stiu ce am gresit la el.

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

De ce verde?

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Dash):

Momentan am ales verde pentru ca e culoarea mea preferata, dar nu cred ca ii da bine personajului... este unul negativ pana la urma big grin.

| birdie14 a răspuns:

Mă surprinde chiar şi pe mine, dar într-un mod ciudat e destul de reuşit...Adică e ceva abstract, dar ce nu înţeleg e ce e acea mâzgâlitură de pe faţă cu negru şi roşu, nu-şi prea are rostul.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru birdie14):

Mazgalitura aia este ceva de genul unei lovituri, dar nu prea mi-a iesit.

| birdie14 a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Într-adevăr,dar să ştii că restul ţi-a ieşit!

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru birdie14):

O sa mai incerc sa fac desene, dupa care voi incerca sa fac si manga, cred ca stii ca vreau sa-mi realizez un anime, dar prima data o sa incerc cu o manga, care daca ar fi animata ar dura o ora. Cred ca voi termina de invatat toate lucrurile despre manga pana in toamna-iarna, dupa aia voi incerca sa fac primul film, manga bineinteles. Oricum, voi avea nevoi de sprijinul vostru pentru a reusi. Am mai incercat o versiune cu acelasi personaj, care in manga se presupune a fi fratele lui Lucifer, cu ochiul albastru dar pentru un inger cazut nu cred ca ar arata bine.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Ce n-ai greşit...

| 21ndstillachild a răspuns:

Mie chiar imi place, zi si mie te rog ce program ai folosit

| Kay1 a răspuns:

Depinde unde vrei sa ajungi. Dupa mine mai trebuie sa lucrezi la el.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Kay1):

Cred ca nu o sa mai desenez pe calculator pentru ca este destul de greu. Asa ca, am facut rost de materiale (creioane si etc etc ) si o sa incep sa fac. Dar un manga s-ar putea sa-l fac intr-o luna, cu toate ca o sa dureze mult. Nici mie nu-mi place sa astept, dar... asta este situatia laughing sunt unul singur care face asta, nu am o echipa speciala.