| contvechiidc a întrebat:

Ce parere aveti m-am chinuit puntintel sper sa fie haios e un mic comic. jur ca e facut de mine si nu o sa mai unmblu cu minciuni : http://i.imgur.com/yp6no.jpg

11 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Degeaba te-ai chinuit ca nu ti-a iesit nimic bun.

| CrazyKitty a răspuns:

Extrem! Am propriul meu stil de lupta1 stilul f****tai!

| Bianca3108 a răspuns:

N-am ras, deci... Get a life man!

| Anneh a răspuns:

Nu mai fiti rai puteti sa-i spune-ti si voi frumos ca nu v-a placut si atat.Nu ca "degeaba te-ai chinuit", "ha ha ha ce-am ras". Serios, fiti si voi mai politicosi.Nu vreau sa-mi fac dusmani si va rog sa nu ma injurati si nu,nu vreau sa va dau eu acum lecti de politete, dar nu pot sa ma abtin sa nu va spun.
Si TwEeTyPriVaTe mi-e nu mi-a prea placut, dar sunt sigura ca daca mai incerci vei reusi.Bye,bye!:*

| ImHereForYou a răspuns:

Mie mi se pare amuzant.Nu inteleg dc nu va convine vowo! laughing

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

cri-cri,cri-cri!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| bogdan324 a răspuns (pentru CioCĂlătiCăăă):

**se aude musca**

| CioCĂlătiCăăă a răspuns (pentru bogdan324):

...exact

*se aude si un greiere*

| bogdan324 a răspuns (pentru CioCĂlătiCăăă):

Asa este

| lalalalallll a răspuns (pentru bogdan324):

*se aude la sfârșit și bătaia vântului*

| EdiT a răspuns (pentru lalalalallll):

Si praf si o melodie de cowboy.