| Roman_Dana_1981 a întrebat:

Ce personaj un show obisnuit este maestrul jocului piatra hartie foarfeca?

6 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Rigby.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi zis ca Mordecai, dar Rigby a câștigat atunci când trebuia sa ii duca unul dintre ei revista lui Pops. Daca vrei mai multe detalii despre Regular show, poti sa mă întrebi. Sunt ca Wikipedia. happy

| Zaharia_Daniel_2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care este mai bun?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zaharia_Daniel_2000):

Pai, daca ar fi sa o luam asa, care este mai bun la orice, Mordecai clar. Rigby este si iresponsabil, si lenes si cam fraier, dar are si el momentele lui. big grin

| Zaharia_Daniel_2000 a răspuns:

Mortecai

| Zaharia_Daniel_2000 a răspuns:

Rigby