| UzzY475 a întrebat:

Ce pot face daca am pierdut telecomanda? La mine in camera

8 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pai ai doar doua variante, 1. o cauti pana distrugi camera.
2.cumperi o telecomanda universala.

| UzzY475 explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

1. Camera e facuta praf
2. am telecomanda universala dar are un cod sti si tu. si incepe 231.213... etc si e alt cod de tv care are 231 si cand butonez pe telecomanda imi apare corect,,,, deci... acum zi u

| Cristianne a răspuns (pentru UzzY475):

Mănânci ciocolată. Numai asta rămâne de făcut...

| DrunkenRat a răspuns:

Mie mi se intampla la fel cu telefonul, dar spre fericirea mea, pot da un beep.
Exista si cazuri mai neferictie decat pierderea telecomenzii, precum cazurile in care imi pierd ochelarii, si crede-ma, pe aia nu ii mai gasesc veci singura.

| LukaVocaloid a răspuns:

Ai gasit-o si daca no gaseai sti ce trebuie sa faci trebuie sa te duci frumusel pana la tv si sa schimbi butoanele de acolo!laughing))

| UzzY475 explică (pentru LukaVocaloid):

Nu stiu daca ai auzit de cuvantul LeNelaughing

| UzzY475 explică:

Am Gasit-o nu mai e valabila intrebarea

| frumoasa22 a răspuns:

Dai un beep dupa ea