| GoMan a întrebat:

Ce titlu i-ati da unui serial animat Romanesc? big grin

8 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Depinde despre ce ar fi acel serial.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru GoMan):

Dar care ar fi povestea? Nu pot sa spun un nume decat daca stiu ce varsta au personajele, trebuie sa stiu povestea ca sa stiu ce nume sa ii dau. Fa-mi un mic rezumat si eu iti spun cam ce nume i s-ar potrivi.

Răspuns utilizator avertizat
| an0therkid a răspuns:

Numele tau de utilizator e destul de bun pentru un serial animat, daca povestea se invarte in jurul unui personaj masculinwinking
GoMan, e catchy big grin

Răspuns utilizator avertizat
| SebiModol1998 a răspuns:

Depinde de poveste, lol...

| Miruna_Anghelof_1996 a răspuns:

Viața neștiută a românilor. Tradiți și povești din folclorul românesc. Povești ale marilor scriitori români. Sper că te-am ajutat