| ovidiumt a întrebat:

Ce ziceti daca am vazut Dragon Ball Z merita sa ma mai uit si la Dragon Ball Kai? Ce diferente sunt?

5 răspunsuri:
| Barb0Senpai a răspuns:

Dragon Ball Z este originalul si cel mai bun, dupa parerea mea. Dragon Ball Z Kai este un remake facut dupa Dragon Ball Z cu o grafica mai buna. Pe scurt, nu merita sa te mai uiti inca o data. Ai putea incerca Fullmetal Alchemist Brotherhood, Attack on titans si Death Note

| ovidiumt explică (pentru Barb0Senpai):

Le-am vazut deja XD

| ovidiumt explică (pentru Barb0Senpai):

Si am vazut acum ca Dragon Ball Kai inca continua.Totul este un remake?

| Barb0Senpai a răspuns (pentru ovidiumt):

Da, mi se pare ca au mai schimbat cateva scene, dar nimic foarte important
Daca le-ai vazut pe celelate, ai putea incerca Akame ga Kill, Noragami, Ao no Exorcist si Guilty Crown

| Blacky6 a răspuns:

Seria e in ordine:
Dragon Ball
Dragon Ball Z
Dragon Ball GT

dupa parerea mea cele mai bune sunt primele 2, ultima serie mi s-a parut mai..nu la fel de buna ^ ^
Si da, incearcale daca-ti plac anime-urile de genu.