| Cookie28 a întrebat:

Cea mai amuzanta sau stupida intrebare pe care ati citit-o care e?

Răspuns Câştigător
| Dennys1521 a răspuns:

Care este cea mai eficienta metoda de a fura din hipermarket, in particular, si din magazine in general? Rog toti pasionatii de shopping sa imi raspunda. P.S. Sunt interesat sa fur o masina de spalat de la Media Galaxy. Va rog sa imi raspundeti cat mai repede.
Salut, este adevarat ca la cununia religioasa trebuie sa iti sprijini toata greutatea pe piciorul drept (eventual sa iti tii stangul in aer cat mai mult posibil)? Aceasta recomandare mi s-a facut de catre Mama Omida si am inteles ca daca o respect voi avea parte de foarte multi bani, un BMW si success la amante. Va rog sa imi spuneti cat mai repede, pentru ca am cununia religioasa in cateva zile.
Vreau sa imi deschid o crescatorie de furnici de lapte, dar nu gasesc mulgator. Va rog sa imi spuneti daca sunteti interesati de un astfel de job. Salariul minim de pornire este 1.400 RON net si, in functie de performate, se poate ajunge si la 2.100 RON.
Mai sunt la moda chilotii cu maneca?
Stiti ce firme de turism organizeaza excursii in Abydos? Am vazut locatia in Stargate si mi-a placut. As dori sa merg acolo cu prietenul meu de Valentines Day. Va multumesc!
Buna! Vreau sa fac o ciulama mongoleza, dar nu stiu care este proportia la suta de grame pentru condimentul myhtamal. Am gasit myhtamal la metrou la pretul de 162 ron kilogramul si am luat ultimele 2 kg. Imi puteti spune si daca acest condiment merge combinat cu sarmalute in foi de vita? Va multumesc!
Sunt la mare ananghie. Vreau sa imi iau un CIMIN ultimul model (CMH994H2) la 90 padelotali, dar nu stiu exact daca merita banii. L-am gasit pe net la pretul de 23 milioane… oscilez intre acesta si un produs facut de Sony. Produsul Sony este cu 3 milioane mai scump si are si 4 microfrenteri mai putin in puntea de emisie receptie. Va rog, ajutati-ma!
Ce trebuie sa fac ca sa deschid o banca care sa aduca cirduri de carduri la noi?
Sunt frumoasa?
Rog toti colegii din grupa 1 semiar C anul 4 Facultatea de Agrochimie din Dej sa imi spuna ce avem de pregatit la disciplina "Chimie Agrara" la seminarul de maine. Va multumesc!
In ce parte a gradinii se recomanda a se ingropa un cadavru?
Daca citesc revista Cariere, care sunt sansele sa ajung manager la o companie multinationala? Mentionez ca masurile mele sunt 91-62-89. Astept cu nerabdare raspunsul si eventualele oferte.
Care este cea mai propice zi de a te certa cu partenerul? Care e cea mai propice perioada din zi de a te lua la bataie cu partenerul?
Este adevarat ca unde da tata creste?
Vreau sa cresc rame de gradina in beci pentru a le putea vinde. Imi puteti spune daca ramele de gradina au nevoie de aer sau e suficient sa le pun pe ciment?

5 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Poi era una la comics "Cea mai amuzanta sau stupida intrebare pe care ati citit-o care e? Funda!". Uite asta ebig grin

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Ce a spus Tarzan cand a vazut ca vin elefantii spre el?
-Uite! Vin elefantii! laughing

| DanielDaniel_6024 a răspuns:

Va place cum arat?
P.s avea o poza cu o fata la avatar
laughing

| ingerashhhh a răspuns:

Cea mai stupida intrebare pe care am citit-o :fratilor am 12 si am sanii mici, ce pot face sa ii am mai mari? sau alta imi pot incepe viata sexuala la 10 ani? Fratilor, deci inteleg ca suntem in mileniul 3, dar oricum, unii chiar o iau razna de tot.Toate bune, pa pa

| Simooxd a răspuns:

"Cum ma pot face mai smechera? "
I-am zis sa se rada in cap rolling on the floor