| Clauditza a întrebat:

Care este cea mai stupida intrebare la care ati raspuns sau pe care ati citit-o?

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Se poate face lejer un Top 50. Uite, chiar adineauri am dat de una care voia sa stie daca poate ramane insarcinata daca se masturbeaza.
Si asta e printre cele mai "cuminti".

| Silvia a răspuns:

Vrei top 10 sau 20?thinking

| User a răspuns:

"Pot ramane gravida daca m-am masturbat cu periuta de dinti?" sau "Pot ramane gravida daca pun sperma pe un pix si il bag in bip?" sau "Care are "aidiu" lu' hannah montana/miley cirus?" sau "Vreu sex! Cine mai vrea?" sau etc etc.

| juniper a răspuns:

"Cand ati inceput sa ma masturbati?" asta a fost culmea, sa vezi ce de raspunsuri laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Imposibil de ales una.

| Klara a răspuns:

Cum ma pot transforma in sirena?rolling on the floor am ras cu lacrimi la intrebarea asta, mai ales ca unele pustoaice de 7-8 ani incercau si sa dea explicatii tehnicerolling on the floor

| IQOnly a răspuns:

Mie mi s-au parut mai multe stupide. Dar nu pot sa spun ca altfel s-ar supara.

| andrei123 a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......sarcinata/
http://www.TPU.ro/......d-si-vb-x/
http://www.TPU.ro/adolescenti/ce-inseamna-a-te-masturba-2/ uite aici cateva @ in afara de intrebarile aveti id lu miley sau cine stie ce vedete de astea! paul27 intrebarile pe care le ai pus tu sunt chiar de premiu oscar@@

| andrei123 a răspuns:

1. Vreau si eu aidi-ul lui Maili Cirus.

2. Dacă a-m 90 kg, 9 ani si 1. 45 sunt gras sau slab? Eo cred ca ar trebui sa m-a m-ai ingras putin, dar zic-e-ti si v-oi!

3. Daca m-a masturbez cu mana pot s-o la-s insarcinata?

4.Cu-m sa fac s-a m-a m-ai inaltz? Daca m-a ro-g l-a Dumnezeu merge? intrebarea aste cum ti se pare>>

| Zăppă a răspuns:

Asta!laughing

| tweety_8071 a răspuns:

Astasmug

| franck2222 a răspuns:

Sunt detule.
numai sa stai sa le citesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este :de ce ca sa stai o zi in fata trebuir sa stai 8 ani in spate? Al cui spate si de ce trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai stupida intrebare pe care o pun baietii unei fete e ''mai esti virgina?''