| SelenM26 a întrebat:

Cele mai bune anime.uri văzute?^^

8 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Inuyasha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto, Pierce One, Fairy tail si Bleach.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kamisama Hajimemashita
Noragami
Inuyasha
Gokukoku
Kokkuri-san
Uta no Prince-sama
Ao haru ride
Danmachi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto/Naruto Shippuden
Bleach
Death Note
Kuroko no Basket
Tokyo Ghoul
Full Metal Alchemist Brotherhood
One Piece(pe asta nu l-am vazut dar multi zic ca e nr1, dar este f. lung>600 ep)
Fairy Tail(oarecum)
Inuyasha
Noragami(asta a fost destul de dragut)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa..si am uitat de Attack on Titan laughing

| BlackRaven45 a răspuns:

Cel mai bun anime vazut de mine e Owari no Seraph. Il recomand.

| Sakura13574 a răspuns:

Uite unele care dupa parerea mea chiar ar merita vizionate:Hunter x Hunter, Aldnoah. zero, Budy complex, Durarara, Pandora hearts, Sword art online, Danmachi, Owari no seraph, Code Geass, Nisekoi, Romeo x Juliet, Inazuma eleven, Inazuma eleven go, Inazuma eleven go chrono stone, Inazuma eleven go galaxi, Akame ga kill, Magi:the labirinth of magic, Magi: the kingdom of magic

| AnaMariaJRock a răspuns:

Shigatsu wa Kimi no Uso
Death Note
Haikyuu
Parasyte/Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin
Hajime no Ippo
Major
Elfen Lied
Acestea pe langa Naruto, One Piece, Bleach, D.Gry Man, FMA, Hunter x Hunter, Yu Yu Hakusho si Inuiasha.