| anonim_4396 a întrebat:

Care au fost cele mai bune fime vazute de voi?

9 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Spiderman 3, a fost destul de tare, mi-a placut.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Paradisul spulberat
Jurassic Park
Jurassic World
Mad Max
Minus 25 de grade
Secretul Evei
Ai grija ce-ti doresti
Doar peste cadavrul ei
The Great Wall
Regele Scorpion : Razboinicul
Ostatici
7 psihopati si-un caine
Asistenta psihopata
Tarata in iad
Mr. Bean in vacanta
Love Story
Lumea colorata
Hibrid
Pionul otravit
Viteza maxima

| Diance a răspuns:

Quo Vadis big grin

| AestheticPerf a răspuns:

Fast an furios 7, seria rocky, mechani ressurection, undisputed 2, undisputed 3, seria trasnporter, hitman agent 47, seria taken, need for speed, si mai is cateva, bine, alta lumea poate o sa zica (,) ca nu toate sunt bune, dar mie astea mi-au placut, ii doar o prefeinta personala. happy

| AestheticPerf a răspuns:

Fast an furios 7, seria rocky, mechani ressurection, undisputed 2, undisputed 3, seria trasnporter, hitman agent 47, seria taken, need for speed, deadpool si mai is cateva, bine, alta lumea poate o sa zica (,) ca nu toate sunt bune, dar mie astea mi-au placut, ii doar o prefeinta personala. happy

| AestheticPerf a răspuns:

Fast an furios 7, seria rocky, mechani ressurection, undisputed 2, undisputed 3, seria trasnporter, hitman 2007, hitman agent 47, seria taken, need for speed, deadpool si mai is cateva, bine, alta lumea poate o sa zica (,) ca nu toate sunt bune, dar mie astea mi-au placut, ii doar o prefeinta personala. happy

| Paul1374 a răspuns:

Doctor Strange, e un film foarte bun. Este ficțiune.

| Iulian_Nicolae_2001 a răspuns:

Fast furio 7

| DanTarzan a răspuns:

Narnia,Stapanul saibelor(inelelor), Hobittul, Razboiul lumilor cam chestii de genul asta iti recomand.