| BlackRockShooter a întrebat:

Ceva farse, bune nu prostiuare, cel/e mai bun/e funda+vot! restul voturi

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Da asta http://i.imgur.com/ahHQl.jpg la toti si zile ca e sfarsitul lumii si zile sa deschida aici sa vada, dar cand o sa deschida...=))

| BabyBugsBunny a răspuns:

Un truc vechi cara fac oameni sa vomita e asa: amesteci intr-o galeata 2-3 oua (recomandat stricate sunt si bune alea bune) apa FIERBInte si daca ai colorant casa nu te dai de gol dala negru ca pepsi si il dia cuiva sa-l bea poate il omorirolling on the floor