| LeWildJoker a întrebat:

Cine face un Manga in momentul actual sau vrea sa faca unul?

Răspuns Câştigător
| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns:

Mi-ar placea sa fac despre actiune si ceva care chiar sa iti capteze atentia, si nu vreau sa ma inspir din alte manga, cunosc multi care s-au inspirat din manga si sunt povesti asemanatoare, vreau sa fie cu totul diferit de orice s-a facut pana acum, inca ma gandesc la povestea pe care o vreau, dar momentan imi caut persoane care sa faca parte din grupul meu.
P.S. imi place la ce te-ai gandit tu despre manga pe care vrei sa o creezi, pare interesanta si originala :*

33 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

Vreau sa fac un manga doar ca mai am mult de munca big grin
Trebuie sa imi termin povestea si sa o rescriu cu modificarile adecvate, iar dupa sa fac rost de o tableta grafica cat de cat bunicica si sa ma specializez in desenarea caracterelor utilizand-o. happy
Eu un proiect de viitor, va dura ceva ani laughing

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Mersi happy, u cati ani ai? big grin