| ღdeeღ a întrebat:

Cine imi poate da niste statusuri pentru Facebook? Va rog, nu imi dati linkuri sau copy paste la o pagina intreaga sau asa :* mersiii! Dau FUNDA la cele mai multe si cele mai cool si funnywinking

Răspuns Câştigător
| sev a răspuns:

Cerul plange cu lacrimi de sange, ca ai luat`o pe ea.si mai uitat pe mine!

Si o sa strig cat pot de tare: TE IUBESC FRATIOARE! #

Cine nu ma suporta sa nu imi dea importanta♥! #

N-ai fost prea inspirata.Te-ai gandit sa fii stilata.Nu ti-a iesit.Acum eu sunt oripilata! #

Si tu o sa pleci, Si o sa imi fie greu, o sa trec peste toate, ca pe viitor sa le avem impreuna pe toate :-x

Cand iti va fi dor de mine. aminteste`ti un singur lucru...mai lasat sa plec!

Ceea ce faci tu se numeste atac.E viata mea.E treaba mea ce fac!

Si pana la urma de ce tot vorbesti? Am zis punct! Fa-te ca nu ma vezipuppy dog eyes! #

* if only life came with a ◄◄ REW ► PLAY ▌▌PAUSE █▌STOP ►► FF

* scratch here ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ to reveal today's status.

* Nobody wished me a happy birthday today, which isn't surprising really, since it isn't my birthday.

* "The greatest thing about Facebook, is that you can quote something and totally make up the source." – George Washington

* is about to stick a pin in your voodoo doll... brace yourself.

* ♬ ♫ ♪ ılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılı ♪ ♫ ♬

* is going to jail, directly to jail. She is not passing go. She is not collecting $200.

* Note to vegetarians: My food pups on your food. Enjoy that salad!

* Just realized the tooth fairy teaches us to sell our body parts for money!

* WHi isn’t the number 11 pronounced onety one?

* I just read last year 4, 153, 237 ppl got married. I don't want to start any trouble, but shouldn't that be an even number?

* Don't you just hate it when people say stuff in their status that you really didn't want to know? I hate that. Anyway, I gotta go pup.

* 43% of all statistics are made up on the spot. Hell, 72% of people know that!

* Never make the same mistake twice, There are so many new ones, Try a different one each day.

* status under construction ██████████████] 99%

* Always give 100% at work: 12% Monday, 23% Tuesday, 40% Wednesday, 20% Thursday, 5% Friday.

* Dear Pringles, Now that I am no longer a child, I can no longer fit my hand inside your tube of deliciousness. Work on that.

* believes that the problem with being punctual is that there is rarely anyone there to appreciate it.

* I will find out wHi the correspondence course on "Mail Fraud" that I purchased never showed up.

* You know your job is *** when the parking meter outside where you work makes more per hour than you do.
* ٩•̮̮̃•̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(-̮̮̃•̃)۶

- daca zambesti cand lucrurile merg prost, inseamna ca planuiesti sa dai vina pe cineva.

- in fiecare zi merg la sala de forta… ma pregatesc sa-mi fortez norocul la tine

- nu lua viata in serios, si asa nimeni nu scapa viu la final.

- gluma omului bogat e intotdeauna amuzanta.

- pot rezista la orice… excepie de la tentatii…

- m-am nascut cu intarziere si de atunci asa am ramas setat!
l mai rau lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul…

- a iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca!

- inima mea e rupta in doua, jumatate din ea e inca la tine…

- azi sunt putin trist… da-mi din bucuria ta…

- lacrimile-mi spala inima ce-mi e ca o rana…

- intr-o lume de cristal ma simt doar un ciob de sticla…

- DND aspir……. la o viata mai buna.

- am plecat sa ma plimb in ploaie… asa nu ma vede nimeni ca plang.

- I love you!….I need you!……I like you!…….ai vrea tu!

| RedBullX a răspuns (pentru sev):

A zis ca nu vrea copy - pastelaughing

3 răspunsuri:
| LëxRóck a răspuns:

A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
---
Cel mai important nu este sa stii! Mai important este sa ai telefonul celui care stie.
---
Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid.
---
Fugi de tentatii….dar incet sa te poata ajunge
---
Daca o pasarica ti-a soptit ceva…. atunci inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.
---
N-am status
---
FOAIEVERDESOLZDEPESTEUITEPROSTUCUMCITESTE
---
Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua
---
nu s-a prins de gluma
---
I’m very very very happy! Nu deranjati fericirea!
---
Barca p valuri pluteste usor, mi-a intrat apa-n calculator
---
papa

| Roxana_Stefan_1997 a răspuns:

Statusuri de facebook si yahoo messenger.
1. In caz de al III -lea razboi mondial, femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice
2. M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora …
3. Sunt foarte fericit… Nu-mi deranjati fericirea
4. Am draci…. caut exorcist.
5. Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
6. Mai available ca oricand!
7. Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…
8. Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?
9. DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar.
10. Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.
11. Nu sunt anti-social, pur si simplu nu imi placi.
12. Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.
13. Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.
14. La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii
15. Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni
16. Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.
17. Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
18. Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
19. Viata asta e d rahat, iar tu esti plin de viata.
20. Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii….ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!
21. Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!
22. Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!
23. Planeta e plina. Du-te acasa.
24. Poate sunt grasa, dar tu esti urat. Macar eu pot tine dieta.
25. Spre deosebire de tine, eu am o viata.
26. Stai…incerc sa mi te imaginez cu personalitate.
27. Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
28. Sunt oameni prosti pe lumea asta. Tocmai m-ai ajutat sa realizez asta.
29. Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!
30. Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.
31. Ignoranta ta ma omora….mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……
32. Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.
33. Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.
34. Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!
35. A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.
36. Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.
37. Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
38. Am nevoie de tine…….te vreau…. OFFLINE.
39. Am voie sa vorbesc doar cu OAMENI.
40. Daca as putea fi cineva….cu siguranta nu as fi tu.