| TheScamy a întrebat:

Cine imi spune si mie km ar fi mai frumos sa ma strige prietenii? At3 sau Atenusa? Vreau si explicatzia.big grin.

Răspuns Câştigător
| anonim_7943 a răspuns:

At3 suna bine si este cool si super modern te pup si sper sati mearga! fundita? dau si euu

3 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Pai ce zici de DIldica sau Glina astea imi plac si explicatia este nu poti fi Didau deoarece esti fata si nici Glin pentru ca suna urat si nu exista grop de gunoi ci groapa e bine?big grintongue

| c4t4lin a răspuns:

Atena laughing

| Ştrumf_3960 a răspuns:

At3. E un nume scurt, usor de pronuntat si se oarta astfel de porecle. Funda?