| Ciprian964335345 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu anime gen Naruto?

8 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hey
Naruto e un shounen, asa ca iti voi recomanda altele, care nu au chiar tema similara, pentru ca na, naruto e naruto, ninja stuff.
Fiecare shounen are de obicei o poveste anume.
Inuyasha - demoni
Fairy tail - magicieni, dragoni, ghilde
One piece - pirati
Bleach - shinigami (death gods) fiecare cu abilitatea sa si sabie, demoni si tot felul de chestii legate de ei.
Hunter x hunter nu am vazut, insa am observat ca e printre cele mai apreciate shounenuri.
Gintama - locu 2 in lume, cel mai bun anime, de ce nu?

| Ciprian964335345 explică (pentru Deleb):

Cred ca o sa ma uit la gintama si hunter x hunter pe celelalte ori le-am vazut ori nu mi-au placut mersi de raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleach
One piece
HunterxHunter
Fairy Tail
Soul Eater

| Coloringthevoid a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca ai exagerat cu Soul eaterlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Mie mi se pare ca seamana...acum fiecare cu parerea lui happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ciprian964335345):

Cu placere!

| Ciprian964335345 explică (pentru anonim_4396):

Si mie mi se pare la fel