| elenutza27 a întrebat:

Cine raspunde primul corect primeste funda : Daca un avion se prabuseste pe granita dintre Romania si Bulgaria, unde sunt ingropati supravietuitorii?
In Romanai sau in Bulgaria?

Răspuns Câştigător
| myhu2011 a răspuns:

Daca is supravietuitori dc sa ii ingropam? is viilaughing nu trebuie ingropati

11 răspunsuri:
| diaηα a răspuns:

Sunt supravietuitori, deci nu se ingroapa.

Funda?

| Bogdanux a răspuns:

Supravietuitorii se duc acasa linistiti si isi continua vietile, poate mortii sunt ingropati...

| ShowTim3 a răspuns:

laughing ii ingropam in Dunare

| Elenaaa23 a răspuns:

Niciunde, au supravietuit, deci inseamna ca traiesc si nu trebuie ingropati.

| Isabela96 a răspuns:

Daca sunt supravietuitori inseamna ca sunt in viata...asa ca de ce sa ii inmormantam?

| iliii03 a răspuns:

Nu ii ingropam laughing). Sunt supravietuitori! laughing

| Mcrofon a răspuns:

Saau

| HuskyBoy99 a răspuns:

Depinde de nationalitate

| neji a răspuns:

In avion lol :-D! funda plz!

| LoveDinutza a răspuns:

Nu se pot ingropa doar sunt...supravetuitoribig grin funda

| Riki_1854 a răspuns:

Supravieuitorii mor imediat ce vad Romanialaughing)