| NoLiesJustLove a întrebat:

Un avion se prabuseste pe granita dintre Romania si Bulgaria. unde vor fii inmormantati supravietuitorii?laughingraspunsu corect primeste fundalaughing

Răspuns Câştigător
| Andyᵗᵐ a răspuns:

Din cate stiu eu (poate gresesc laughing ) supravietuitorii nu sunt inmormantati.

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

La mine acasă.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Veche.

| GroparuVesel a răspuns:

La mine in cimitir.(Cimitirul Plin de Viata gazduieste orice fel de victime ale prabusirilor, fie ca sunt supravietuitori sau nu, dar supravietuitorii vor fi ucisi in chinuri inainte de inmormantare)

| xXdoareuXx a răspuns:

Supravietuitorii nu sunt inmormantati.

| Ashadow a răspuns:

Asta-i treaba lu' Groparu'Vesel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă se prăbuşeşte în Dunăre, presupun că şi supravieţuitorii şi cei care vor muri pe loc, vor rămâne acolo pe veci.

| GiAnca a răspuns:

Pai de ce sa mai inmormanteze supravietuitori?

| товарищ a răspuns:

In carciuma. happy,, no bun, ia o palinca. ''gustul palincaromei. :3 supravietuitorii vor fi inmormantati dupa 3 zile ce a iesit mos craciun din casa.

| SootheMySoul a răspuns:

Supravietuitorii nu pot fi ingropati!

| ooolifeoolol a răspuns:

In cimitir. Funda?

Sarcasm...

| MeGustaTeGusta a răspuns:

Supravietuitorii nu mor.

| aliutzza a răspuns:

Ori la ei in tara, ori in groapa