| razvan_3732 a întrebat:

Cine spune cel mai amuzat banc primeste de la mine o funda big grin

Răspuns Câştigător
| FiveCuPepeneRosu_2908 a răspuns:

Bula ii zice bunicului sau:
-Bunicule, imi iei o inghetata?
-Ce ai zis, ma?
Tipa mai tare Bula:
-Imi iei o inghetata?
-Hopa, Bula! Nici chiar asa de tare, ca nu sunt surd.Cu ketchup sau cu mustar?

Alinuta se duce la taica'su:
-Tata, imi dai te rog 5 lei?
-5 lei? De ce sa iti dau 4 lei? Ce iti cumperi tu cu 3? Nu iti ajung 2? Bine, uite unul!

Bula ii cere lu bunica'sa 200 mii imprumut.
Bunica : Pana cand?
Bula : Pana nu iti dau una!

Un om vede un rrom legat cu o franghie de burta atarnand de un copac.
Omul : Ce draq faci acolo, ma?
Tiganul : Incerc sa ma spanzur, da' nu pot!
Omul : Desteptule, daca te spanzuri trebuie sa te legi de gat!
Tiganul : Cum Doamne sa ma leg de gat ca ma sufoc!

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cel mai amuzat banc
gata, am spus.

| razvan_3732 explică:

Bancurile tale sunt forte faine dar mai astept putin! dar totusi cred ca castigi funda pana diseara rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Răspuns utilizator avertizat