| Silviu_Radu_2001 a întrebat:

Cine stie daca va mai fi o serie Naruto akkipuden?

Răspuns Câştigător
| AndreiDanut1996 a răspuns:

La finalul seriei manga s-a spus ca in vara o sa continue o serie vituare cu fiul lui naruto dar nu se stie sigur daca si anime s-ar putea doar mangahttp://deseneanime.ro/naruto-700-uzumaki-naruto-final/ penultima pagina oricum o sa fie o serie scurta.

| Silviu_Radu_2001 explică (pentru AndreiDanut1996):

Mersi frumos....asta stiam laughing) dar am vrut sa vad si opiniile altora

7 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Nu o sa fie doar fanii au început cu chestia ăsta. Nu înțeleg și de vrei sa înceapă ca momentan nici nu s-a terminat shopuri. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| єχcєєℓ a răspuns:

Frate nici nu s-a terminat shippuudenul de unde naiba akkipuden?

| Croampa a răspuns:

Akkipuden e doar un mit inventat de fani, Kishimoto nu a anuntat nici un sezonul 3!

Sper ca te-am ajutat! big grin

| AndreiDanut1996 a răspuns (pentru Croampa):

De fapt naruto shippuden momentan a ajuns la sezonul 16.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu s-a anunta manga cu copii din Naruto care v-a aparea luna viitoare si pe langa asta in august o sa apara un film tot asa cu genereatii tanara si cica o sa apara mai mult si Sasuke in filmul acela.Manga aceea care o sa apara e un fel de spinoff nu o sa dureze foarte mult gen 1-3 luni.

| AndreiDanut1996 a răspuns:

Naruto manga continua pe 23 aprilie 2015 si se numeste "Naruto Gaiden"
http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/0