| marinteodora a întrebat:

Cine stie unde pot sa ma uit la robotzi?

Răspuns Câştigător
| adrianarp a răspuns:

Acri pe google creativemonckeyz si dai pe prima chestie(acolo e site-ul lor) si, cand intri, undeva sus scrie robotzi. acolo gasesti toate episoadele P.S.: nu cauta pe youtube pentru ca nu o sa gasesti episoadele adevaratec decat pana la 6. nu o sa le gasesti pentru ca s-au retras de pe youtube pentru ca multa lume le, fura episoadele'... sper ca te-am ajutat

10 răspunsuri:
| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Pe creativemonkeys.com sau pe youtube.deci...funda?

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Http://creativemonkeyz.com/category/roboti/
Le poti vedea si pe YouTube dar mai greu. Dai Funda?

| xqDemiiLovato a răspuns:

Uite aici un link.Da click p el:D
Http://creativemonkeyz.com/category/roboti/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heey!
Initial, Creative Monkeyz postau si pe YouTube si pe site-ul lor(www.creativemonkeyz.com). Dar, din pacate, multi useri au reuploadat video-urile. Pe site-ul
http://www.youtube.com/watch?v=3jt-rkXmkIg
poti vedea discursul lui Codin(unul din creatorii "Roboti") in care anunta plecarea micului serial de pe YouTube. Acum poti sa il urmaresti pe
http://creativemonkeyz.com/category/roboti/
unde iti apar toate episoadele(noi si vechi) si episodul special 3, 14ZDA.
Sper ca te vei distra uitandu-te la ei.

| diana_6879 a răspuns:

Pe site-ul creativemonkey.ro

| juji a răspuns:

Tu dai funda azi
da-mi mie ca oricum tot acelasi link iti dadeam ca altu nu este

| LoLo_5094 a răspuns:

Pai si pe Youtube gasesti toate episoadele completebig grin.