| Kira22 a întrebat:

Sal stie cineva cand incepe robotzi?

Răspuns Câştigător
| fredi a răspuns:

Acuma in 25 ies din vacanta. fundita?

7 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Luna asta.

| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Eu am auzit ca pe la sfarsitul lui septemdrie ( asa am auzit de pe la altii).

| Alice1122 a răspuns:

Presupun ca încep 12 sau 15 în data în care se termina vacanta

| SufletAcadelicit a răspuns:

De când începe şcoala. Nu ştiu dacă vor schimba ziua, dar am auzit că încep în aceeaşi săptămână. happy

| Noname1920 a răspuns:

Miercuri termina episodul si vineri sau joi il posteaza ceva de gn. FUNDA?

| xDoiObrăjori a răspuns:

Salut, lavi99lavi! M-am interesat si RObotzii o sa revina in septembrie [nu stiu exact si ziua] pentru ca producatorii au plecat intr-o vacanta!

Sper ca te-am ajutat si astept Funditaaa! Ma rog, numai daca crezi ca o merit!

| Geoooo a răspuns:

Daaa. pe 22 septembrie