| Dumitru_Bogdan_1987 a întrebat:

Cum imi pot baga internet pe un Nokia 2730 classic?

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

Ba da. Poti! Modelul asta are un browser pentru navigarea pe net mobil. Tot ce trebuie sa faci e sa apelezi relatii cu clientii d pe telefonul tau sau sa apelezi *100# indiferent in ce retea esti si sa descarci setarile. Cam atat in rest credit sa ai. Vezi ca momentan cosmote are cel mai ieftin net pe mobil, asta nu inseamna ca si cel mai bun!

2 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

Daca tie ti se pare asta comic atanci moartea inseamna bucurie pe oameni?laughing si totusi iti raspund la intrebare intri la steluta 100 diez si dai la 4 iar apoi 2 si iti da 7 sile gratis internet sau daca vrei pe centi mergi la Vodafone Orange cosmote la care esti tu cu telefonul si le spui sati activeze telefonul cu internet si platesti 25 lei sau 10 lei cat vrei tu ESTI LA COMICS

| Crissssssss a răspuns:

Nu poti!