| animenaruto a întrebat:

Cum sa gasesti episoadele naruto shipuden care inca nu au aparut

Răspuns Câştigător
| Mimzy a răspuns:

Chestia este ca nu prea poti, foarte greu se gasesc.Singura modalitate este sa dai de cele in japoneza, fara subtitrate sau cele in engleza, care apar miercuri(cu o zi inainte, joi apar cele in romana)
Sper ca te-am ajutat! ^^

| animenaruto explică (pentru Mimzy):

M-ai ajutat dar ai idee pe unde le gasesti!

| Mimzy a răspuns (pentru animenaruto):

Imi pare rau...Am cautat dar sunt greu de gasit.Mai bine ateapta inca o zi pana apar si gata :/

| animenaruto explică (pentru Mimzy):

Ok mersi

6 răspunsuri:
| stefyyyy a răspuns:

Pai exact, cum sa le gasesti daca nu au aparut inca? laughing

| animenaruto explică (pentru stefyyyy):

Voiam sa spun cele care nu sunt inca traduse

| animenaruto explică:

Vorbeste cit vrei dar eu doar am intrebat si poate ca mam gresit asa ca din partea mea nu o sa primesti funda o va primi Mimzy