| Lidermann a întrebat:

Cum scriu cu alta culoare pe facebook sau cu litere mai mari?

8 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

La fel cum scrii si pe HI5 sau alte site-uri de socializare! Vezi aici
Text colorat

Alege culoarea pentru text! uite aici lista de culori
http://sites.google.com/......in-ro---en
sau
http://www.computerhope.com/htmcolor.htm
Culoare = < font color="Culoare" > Textul in culoarea aleasa< /font >
Exemplu: Red = < font color="red" > Text de culoare rosu < /font >
Bafta! (scoate spatiul dintre < si >) Pagina pe TPU nu suporta coduri html si nu puteam sa-ti explic daca nu bagam pauze intre semne.

| Lidermann explică (pentru BarBye):

Multam!

| Lidermann explică (pentru BarBye):

Nu ingteleg nimic... fii mai explicit! Cu un exemplu mai clar te rog...

| Dunarean_Dacul_Liber_1950 a răspuns (pentru Lidermann):

Mulțumesc!

| Estera1 a răspuns:

Cu litere mari dai la tastatura click pe CAPSLK(caps look)

| Victor_Jacota_1950_BTCt a răspuns:

Cm scriu cu o altă culoare

| Victor_Jacota_1950_BTCt a răspuns:

Cum scriu cu altă culoare pe faceboc

| Plic_Rodica_1955 a răspuns:

Cum să scriu pe Facebook colorat sau cu litere deosebite