| ItsMyTime a întrebat:

Cum se numeste o blonda cu jumatate de creier?

Norocoasa rolling on the floor rolling on the floor

De unde avea mihai viteazu cizmele?

De la genunchi in jos rolling on the floor rolling on the floor

Cum aprinde o blonda lumina dupa ce face dragoste?

Deschide usa de la masina rolling on the floor rolling on the floor

Stii bancul cu albina?

Roiu rolling on the floor rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| FamiliaMafia a răspuns:

Leul il bagi in buzunar, cioara face cra cra cra si crapa, ursul zice mor mor mor si moare si pe caprioara o impusti cu glontul.

2 răspunsuri:
| Veronici a răspuns:

Lory...trenu` e electric laughing)nu face fum

| Smile94 a răspuns:

P ce parte a urcat stefan cel mare in tren?
un tren electric merge de la bucuresti spre constanta.In cee parte se duce fumul
cum omori o caprioara, un leu, un urs si o cioara cu un singur glonte