| xNoNaMe a întrebat:

Daca casa ta ar lua foc ce ai salva familia ta sau calculatorul?

Răspuns Câştigător
| CrowUp a răspuns:

Calculatorul mi las lipii de spate(pentru 2 ore) si familia as lua parapanta si de pe geam sa zborlaughing

11 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Familia pentru ca doara sunt vieti in pericol si daca ii lasi sa moara nu ii mai poti recupera pe cand pc-ul il poti lua de la orice colt.

| TheGrayWolf21 a răspuns:

Tie ti-a luat fc casa si te-ai dus la PC sa afli asta?
eu lasi pune pe fratemiu sa ia unitatea pe tata sa ia boxele pe mama sa ia ruteru si tastatura papagalu museu si castile si eu restul (adica nimic)

| delakpanlaa a răspuns:

Familia, ca imi poate cumpara tata alt calculator laughing

| in2ishen a răspuns:

Nici una.As lua baxu de tigari de sub pat si PSP-u.(da si 2-3 jocuri)

| SentimentalConsil a răspuns:

Nu e mai bine sa-ti ia foc mintea aia desteapta? prea ai creierii incinsi cund pui asemenea intrebari

| Nightcore4Team a răspuns:

Mai bine familia e mai importanta decat netu sau calculatorul sau orice aparate electrice

| Nightcore4Team a răspuns:

Mai bine familia decat calculatorul ca familia e cea mai draga fiinta din viata

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Pai as ruga pe cineva din familie sa ia monitorul, altul unitatea si eu aslua boxele, tastatura si mouse-ul si iesim cu totii pe geam si gata laughing

| daNNNy_3753 a răspuns:

Familia clar.

| Cameliiia15 a răspuns:

Familia:d

| dede29dede a răspuns:

Ce intrebarelaughinghai sa.ti spun...pana scoti calculatoru sh il ipachetezi s.ar putea s mori si uh asa ca iatzi familiash pleacalaughing