| TheShade a întrebat:

Daca lipiciul superglue lipeste intr-adevar orice, de ce nu si interiorul tubului?

3 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pentru ca interiorul tubului este vid iar lichidul se intareste numai in contact cu aerul.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Tu pui întrebări "existențiale" pentru că te plictisești și vrei să vezi ce le mai "fată" mintea celor de aici, așa-i, @TheShade?
O zi cu zâmbet să ai!

| Kafeeaua a răspuns:

Pentru ca tubul este facut dintr-un material vid, iar lipiciul in contact cu aerul se intareste pe orice material neumezit