| Samy a întrebat:

Daca lipiciul superglue lipeste intr-adevar orice, de ce nu si interiorul tubului?

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Lipeste la contact cu aerul, tubul e vidat

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bravo! Vad ca ai reusit si tu sa gasesti pe Google pagina aia cu intrebari stupide. Felicitari.
Daca te rodea asa de tare sa stii raspunsul, aveai optiunea "Cauta intrebari si raspunsuri" in partea de sus a paginii. Ai fi gasit intrebarea asta cel putin de 4 ori.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Solutia din interiorul tubului numai in contact cu aerul din natura devine activa; lipind diverse obiecte.

| antonius74 a răspuns:

Ca n-are aer laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Offf ce ti-e si cu "tehnologia" asta.nu are aer in tub, cum zic si colegii nostri laughing mare greutate.

Răspuns utilizator avertizat
| marry a răspuns:

Nu e aer in tub...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipeste numai la contact cu aerul... oricine stie mai putin tu!

| thsunamy a răspuns:

Pentru ca in tub nu exista oxigen