| Lourdes a întrebat:

Daca Monstrul din Loch Ness, Yeti, Chupacabra, Sesquatch, Godzilla si Extraterestrii s-ar lua la bataie cine ar fi invingatorul?(Dau funda pentru cel mai bun raspuns)

Răspuns Câştigător
| GigllyMandy a răspuns:

Hmmm.pai sa vedem godzilla cu siguranta ar pierde( only muscles.no brain) yeti la fel, Nessie ar fi avantajata doar pe apa, Chupacabra ar avea probabil mai mult de lucru cu Sesquatch.si decizia mea finala va fi de partea extraterestilor( stii tu tehnologie superioara)>.sau totusi poate.Chuck Norris! ciuss! una dintre cele mai fain intrebari pe care le-am intalnit in ultima vremetongue

16 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Sunt de parere ca extraterestri...doar peste tot unde ii intalnesti (filme, carti etc) tehnologia lor este foarte foarte avansata. Loch Ness nu poate merge pe uscat (nu?) deci e dezavantajat, Cupacabra nu are sanse ca extraterestrii l-au depasit numeric (Sesquatch la fel) iar Godzilla cade din 10-20 de impuscaturi cu laserul extraterestrilor.Deci extraterestri sunt in avantajhappy.

Răspuns utilizator avertizat
| PixiLittleThing a răspuns:

Aliens! Sau Chuck Norris!smug
Desi extraterestrii ar castiga!

| Puţifer a răspuns:

Monstrul din Loch Ness, Yeti, Chupacabra, Sesquatch, Godzilla si Extraterestrii.
Pentru că unde-s mulţi, puterea creşte.

| crissdulcik a răspuns:

Monstrul din Loch Ness nu poate lupta pe uscat, Yeti sta numai la frig, Chupacabra e in Mexic, Sesquatch e pampalau, si Godzilla e prost rau de tot. Deci extraterestrii ies invingatorilaughing

| Aylee a răspuns:

Iuda

| Doo a răspuns:

Extraterestrii,ii impusca pe toti din cer rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SI sasquatch ii acelasi lucru cu yeti sa bigfoot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Yeti, chupacabra si gotzila se vor bate ca prosti pana mor toti
Monstrul din Loch Ness ar fugi iar extraterestri sar uita si ar rade din navele zburatoare.
winner 0

| Musicmakesmefree a răspuns:

Extraterestrii ca st mai multi

| Adiitza a răspuns:

Extraterestrii FTW!

| marynusu a răspuns:

Eu cred ca extraterestri ar castiga pentru ca toti sunt dezavantajati in fata lor

| marynusu a răspuns:

Eu cred ca extraterestri ar castica pentru ca toti ceilalti sunt dezavantajati in fata lor

| brse a răspuns:

Locul 1 Extraterestii
Locul 2 Chupacabra
Locul 3 Sesquatch
Locul 4 Yeti
Locul 5 Godzilla
Locul 6 Monstrul din Loch Ness

| Bogdaneasa a răspuns:

Chuck Norris big grin