| andrushk50 a întrebat:

Dati-mi nume de desene cu Barbie.

4 răspunsuri:
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Tu stii unde sa postezi si unde nu? Asta puteai sa o postezi la filme/seriale...

| andrushk50 explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Si ce te deranjeaza pe tine?

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru andrushk50):

Nu pe mine ma deranjeaza ci pe cei mai maturi ca mine care au bun simt, si nu vor sa comenteze aceasta intrebare idioata. Puteai cauta pe google.ro ca oamenii. Oricum categoria asta idioata e pierduta definitiv...

| afroana1999 a răspuns:

Barbie si al ei pegasus magic, Barbie in cele 12 printese balerine, Barbie in Rapunsel, Barbie in Lacul Lebedelor ( cam atat imi amintesc, sper sa te ajute