| maria_8591 a întrebat:

Dati-mi si mie conturile voastre de facebook

Răspuns Câştigător
| Nysha a răspuns:

Nikolika Papushika

22 răspunsuri:
| yomisam a răspuns:

Al tau care e?

| TuningPhotoshopX a răspuns:

De ce?

| Razvan94 a răspuns:

Crezi?

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Poate numele noastre de pe facebook. Nu contul. Dar apropo al tau care e? zi-mi parola si id-ul! (Tu te simti bine daca te intreb asa? nu cred.).

| Cristianne a răspuns:

Bine,uite numele: Nu_îmi_dau_numele_de_facebook_la_toată_lumea.

Răspuns utilizator avertizat
| maria_8591 explică:

Uita-ti un om destept care intelege ceea ce vreau (26 Septembrie 2011 16:11 )
Nysha

| maria_8591 explică (pentru XηαтѕυмєX):

Stii, daca esti om destept iti dai seama ce vreau sa zic, si nu mai imi adresa intrebari din astea tampite!

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Mda da... Cand zici : Dati-mi conturile voastre de facebook... uh ce intelegi? eu ziceam asa : Dati-mi si mie numele voastre de pe facebook nick`ul etc. Dar nah greseala minora - uriasawinking

| maria_8591 explică (pentru XηαтѕυмєX):

Te crezi prea jmecheraaa! sicred ca nu esti prea mare!@ nu te m@y lua uh de mine!winking

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Ahaa...Cred ca tu esti cea mai mare de aici si cea mai printesa d`aici.Nu am chef de cearta papushikowinking.

| maria_8591 explică (pentru XηαтѕυмєX):

Hai flithh, esti varza! da asta sunt! vai ca sa-ti zick si nu ma faci tu pe mine papusikk, dsa! app catsi ani ai?
de te iei de oameni mai maturi k tine
! ce copil x_X

| maria_8591 explică (pentru Razvan94):

Ce sa cred, ba?tongue

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Off doamne, uh chiar pui preţ pe orice ceartă? E 2012 deci hai sa fim mai împăcate că n-am chef de ceartă.

| maria_8591 explică (pentru XηαтѕυмєX):

Ei uite ca eu nu te suport pe tine, da de unde esti tu?

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Scuze`, nu răspund la neînţelegători `batting eyelashes!

| maria_8591 explică (pentru XηαтѕυмєX):

Hai flitwinking

| maria_8591 explică (pentru maria_8591):

Hai zi mai repede de unde esti,nu iti fac nimic, ap iti zic si eu dee unde sunt! laughing poate nu voi mai pune pret pe orice cearta, acum e ok? :* :X

| XηαтѕυмєX a răspuns:

...Nu mie` frikă dar nu cred că eşti din acelaşi oraş... O să`ţi dau pm.batting eyelashes

| maria_8591 explică (pentru Cristianne):

laughing de cee?laughing

| Cristianne a răspuns (pentru maria_8591):

Oare de ce?

| maria_8591 explică (pentru Cristianne):

Nu stiu