| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie porecle amuzante pentru numele Costin, Alexandra, Miruna, Oana, Razvan
Nu vreau ceva legat de nume. Funda:X

2 răspunsuri:
| kam3lya a răspuns:

Fata o porecla se pune dupa comportamentul sau infatiasarea cuiva, daca nu vrei sa fie despre nume, cum te astept ca noi cei de pe TPU sa te ajutam. Daca o sa fii atenta la aceste persoane poreclele vor veni de la sine, Baftawinking

| Bellabelutsag a răspuns:

Paii atunci de ce ai mai dat numele?laughing paii varzaa smug Coastaa Miraje Oarba PRostituataahappy ma rog nu ma prea pricwpwinking