| mimi2000mimi a întrebat:

Dau funda! Mai demult, prin 2003, parca pe cartoon network sau pe jetix, erau niste desene animate cu niste creaturi cae traiau intr-un baiat cu par saten... si erau toate ciudate, iar una dintre ele avea 3 ochi in loc de gura si o gura in loc de ochi...

Si erau ciudate,mai mult nu-mi amintesc...a, aveau o animatie si grafica cum erau "Flipper si Lopaca".

Daca nu stiti, va rog sa nu-mi raspundeti si nu imi dati link-uri pe care sa caut sau raspunsuri de genu "mi le amintesc, dar nu mai stiu cum se cheama" sau "habar nu am" s nu ma mai intrebati alte detalii ca nu imi amintesc! totusi, aveam trei ani!

Răspuns Câştigător
| TheBestTPU a răspuns:

Cred ca te referi la Ozzy si Drix laughing fain tare desenul

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi și... Monster Rancher
http://i.imgur.com/NDtdozH.jpg

| FatUglyVirgin a răspuns:

Fosters home for imaginary friends