| TraficantaDePufuletzi a întrebat:

Ar fi tare la episodu 15 din RObotzi sa fie ca apocalipsa si Mo sa mearga de partea raului si F. O. C. A. de partea binelui si sa fie F. O. C. A. inger si Mo drac sau evil Mo rolling on the floor Nu-i asa?
Inventati si voi niste scenarii. Daca o sa scrieti si niste replici pentru episodul inventat, primiti funda garantat. Daca nu, scrieti doar ce s-ar putea intampla.Primiti inteligent+amuzant+folositor.

2 răspunsuri:
| Loome a răspuns:

Hai să vă fac ziua mai bună şi să vă dau un "beta" la episodul care îl fac eu după încheierea sezonului luna viitoare.

MO: Ce faci, F.O.C.A?
F.O.C.A.: Da, bine, MO, uite…
MO: F.O.C.A, tu ai auzit un zgomot ciudat?
F.O.C.A: Da, mediocrule, este… ăăăă
MO: Îngerul meu păzitor cu un coi în frunte?
F.O.C.A.: Da, mă, stomacul tau!
MO: Îngerul meu are un stomac în frunte?
F.O.C.A.: Lasă. trebuie să mananci ceva!
*dintr-o parte apare o mana care tine o pizza*
Omul cu pizza: A comandat cineva pizza?
MO: Da, eu, mântuiţi-aş intestinu.
F.O.C.A.: Mediocrule, ce-i aia?
MO: Pizza lui mă-ta!
F.O.C.A: Ce?
MO: Pizza facuta de doamna mamica ta!
Mama lui F.O.C.A: FOCA, dragul mamii, de ce ti-ai lasat iar chilotii atarnati pe geamul de la bucatarie?
FOCA: Nu, mama, nu eu!
MO: Hahaha! Te striga măta!
*MO musca din pizza si iese din gura lui lumina*
*apare un pensioner emo*
Pensionarul emo: Tokio hoteeeeeeel cat de truuuu nepoateeee

*incepe sa cante tokio hotel si se sparge geamul*

Ăsta îi un beta.

| ralukaa_6140 a răspuns:

Din cate am auzit va fi un episod cu fantome...